Tycie i spadki poziomu cukru we krwi

Witam mam problem z nadwagą i spadkami cukru to co jem to nie jedzenie (płatki owsiane jogurt kromka chleba razowego i mimo wszystko tyje

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

z wahaniami cukru nalezy zgłosic się do lekarza POZ być może to poczatki cukrzycy, równolegle nalezy udać się do dietetyka po zbilansowaną niskoenergetyczną dietę.

Pozdrawiam