Uciążliwe uczucie zbliżającego się orgazmu podczas dnia

Witam, od pewnego czasu mam uciążliwe uczucie jak bym mial zaraz dostac orgazmu. Czym jest to spowodowane, uczucie utrzymuje się przez większosc część dnia. Dodam ze nie dawno zacząłem zycie seksualne a czy moze to miec jakies powiązanie? Nie przyspiesza to wytrysku bo z tym nie mam problemu. Problemem jest aby to uczucie.. Czym moze to byc spowodowane? Momentami czuje jak bym miał normalnie zaraz dojść bez zadnej stymulacji ani bez zadnego fantazjowania.

Pozdrawiam,
A.C

Witam, pobudliwość seksualna mężczyzn w Pana wieku jest często bardzo wysoka, jeżeli stan podniecenia jest uciążliwy sugeruję zwiększyć intensywnośc współżycia seksualnego i/lub rozładowywać go przed pójściem do pracy poprzez masturbację.
Pozdrawiam