Uczucie Déjà vu u 22-latki

Witam ma takie pytanie , w sumie niewiem jak to nazwac . Czasem łapie sie w myślach na takim czyms czy dana sytuacja mi sie sniła czy była naprawde . Niewiem jak to nazwac czy to deżawi ( nie znam poprawnej pisowni ) ?

Podobne sytuacje mogą zdarzać się, gdy dana sytuacja bardzo przypomina nam- nawet na nieświadomym poziomie- sytuację dziejącą się wcześniej (lub też widzianą wcześniej na ulicy, w filmie itp). Podobne doznania zdarzają się od czasu do czasu wielu ludziom i jeśli nie są częste, mieszczą się w granicach normy.
Jeśli zauważyła Pani u siebie inne niepokojące objawy, a zjawisko deja vu zdarza się u Pani bardzo często- warto spotkać się z psychologiem.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza