Uczucie nasycenia seksem

Witam. Czy może wystapić u partnerki nasycenie seksem po częstych i długich chwilach bliskosci. Ostatnimi czasy mieliśmy dużo mocnych i długich kontaktów z mocną penetracją tak nas naszła ochota bliskości po jakiś zawirowaniach emocjonalnych w celu odbudowy uczucia. Partnerka mówi,ze czuję się 'spełniona " " zaspokojona" na dłuższą chwilęi czuję "zmęczenie" podbrzusza. Czy taki fakt może zaistnieć ? Pozdrawiam.

Dzień dobry!

To naturalne, że po długich lub szczególnie intensywnych zbliżeniach można subiektywnie odczuwać "nasycenie seksem". Zarówno w odczuciach psychicznych, emocjonalnych, jak i fizycznie - poprzez zmęczenie, a nawet obolałość. Fakt, że partnerka jest spełniona i zaspokojona to dobra wiadomość po udanym współżyciu. Pytanie, co rozumie przez "na dłuższą chwilę". Nie ma jednak podstaw podejrzewać, aby miało to być cokolwiek negatywnego.

Pozdrawiam!

Witam, zdecydowanie tak,można czuć się zaspokojonym i spełnionym oraz fizycznie zmęczonym seksem, proszę się nie niepokoić i dać wytchnąć partnerce skoro wyraźnie Panu komunikuje taka potrzebę. Pozdrawiam