Unikam słodyczy - czy to anoreksja?

Mam 27 lat, wzrostu mam 155, ważę 45kilo. Na myśl o jedzeniu wszystko mi podchodzi do gardła. Nie jem już od 3 miesięcy ziemniaków, rzadko jem owoce, unikam jedzenia słodyczy od dłuższego czasu. Pije dużo zielonej herbaty, ćwiczę na rowerze treningowym, dużo chodzę, zażywam aqua slim do tego. Staram się już nie jadać obiadów. Nie jem kolacji w ogóle. Na myśl, że mam coś zjeść mdli mnie podczas jedzenia to samo.Wszyscy mówią, że jestem za chuda i powinnam przytyć, ale ja tak nie uważam, chcę schudnąć jeszcze 10 kilo.

Witam serdecznie,

Twoja masa ciała nie jest na tyle niska, by rozpoznać anoreksję. Obecnie jest na dolnej granicy normy.
Jeśli jednak nadal będziesz się odchudzać, to możesz rozwinąć objawy anoreksji.
Zdecydowanie nie powinnaś się dalej odchudzać.
Pamiętaj, że anoreksja rozwija się stopniowo, a wszystkie cierpiące na nią dziewczyny zaczynały od chęci zrzucenia kilku kilogramów.

Z pozdrowieniami