Uzależnienie od filmów pornograficznych u mężczyzny

Witam, Mam problem z mężem. Od pewnego czasu nie odkłada telefonu z ręki. Jakiś czas temu sprawdziłam historię w jego telefonie i zobaczyłam bardzo dużo stron pornograficznych (przeglądał je nawet kiedy siedziałam obok rozmawiając z koleżanką, która u nas była). Ponad to kontroluje mnie na każdym kroku np. z wydawanych pieniędzy czy z tego z kim piszę na facebooku chociaż nic złego nie rob. Kiedy wstąpiłam do koleżanki gdy był w pracy zadzwonił i powiedział ''Czy nie ma nic w domu do roboty''

Warto przyjrzeć się swojej relacji z mężem- być może brakuje z niej zaufania i bliskości? Zachęcam do podjęcia rozmowy na ten temat z mężem, w atmosferze troski i uważności raczej niż wyrzutów czy pretensji. Warto jednak omówić zarówno niepokojące kwestie, uczucia i emocje z tym związane, Wasze oczekiwania wobec związku itp. Ważne także, by starać się poszukiwać rozwiązań, które będą satysfakcjonujące dla obydwu stron. Można to zrobić samodzielnie lub w relacji z psychologiem, psychoterapeuta par i małżeństw.

Witam, bardzo proszę porozmawiać z mężem o tym co się dzieje w waszym związku. Skąd się bierze jego zmiana i nastawienie w stosunku do pani. Jęśli ta rozmowa nie pomoże to proponuję pójść do psychologa lub psychoterapeuty by móc razem rozwiązać ten problem.
Pozdrawiam Ewelina Skrzek

Dzień dobry, zachęcam do otwartej rozmowy z mężem na ten temat: co myśli pani o przeglądaniu przez niego stron pornograficznych, jak się pani w związku z tym czuje, ale również że poczucie bycia kontrolowaną, czy rozliczana z pieniędzy. Dobrym rozwiązaniem może być rozmowa z mężem podczas sesji u terapeuty pracującego z parami. Pozdrawiam.