W jaki sposób pozbyć się paraliżującego stresu?

Witam. Kierować pytanie nawet nie wiem do kogo ;( Jak się mam pozbyć stresu który mnie paraliżuje że nie mogę nic jeść bo się pojawia uczucie odruchu wymiotnego, a nawet czasem wymiotuję. Jak się tego stresu pozbyć ? Jak znaleźć nad tym kontrolę. Do psychologa chodzę lecz on mnie bardziej irytuje lecz mi pomaga. Pod względem gastrologii jest wszystko dobrze nic się nie dzieje, pod opieką hematologa jestem biorę co msc wit. B12 w zastrzykach . ;) PROSZĘ O POMOC. !! :(

Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Problem należałoby wnieść na terapię. Warto również powiedzieć o uczuciach, jakie wzbudza w Pani psycholog.

Pozdrawiam.