Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 3 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

W jaki sposób przeprosić dziewczynę za moje nadużycie alkoholu?

Pokrótce opiszę mój problem. Byłem na weekendzie z dziewczyna na którym przesadziłem mocno z alkoholem. Ona wiele razy podkreślała swój stosunek do alkoholu i pijaństwa. Zawiodłem Ją po całości. Nasze relacje totalnie się rozsypały chociaż wcześniej było jak w bajce. Oczywiście po przyjeździe byłem u Niej z największym bukietem jaki mogłem kupić, przeprosiłem, obiecałem poprawę itd. Powiedziałem jej również jak jest dla mnie ważna. Zależy mi na Niej jak na nikim innym i nie wiem co zrobić.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Rodzina dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rodzinie dzieci autystycznych.

Witam serdecznie,
Myślę, że słowne zapewnienia nie będą wystarczające. Powinieneś pokazać jej swoim zachowaniem, że szanujesz jej zdanie co do alkoholu - po prostu nie powtórz już więcej tego samego błędu i nie przesadzaj z alkoholem.
Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

nie ma rady, nie da się nikogo zmusić do wybaczenia czy miłości. Proszę cierpliwie poczekać, dać jej czasu do przetrawienie sytuacji ale też czy chce z Panem być. Pan może dać gwarancję, że to się już nie powtórzy?

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta (PTP nr 564), specjalista terapii rodzin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy