W jaki sposób wyleczyć bulimię?

Witam, bardzo cierpie i nie moge sobie pomoc:( przez ok.8 lat cierpialam na bulimie udalo mi sie ja pokonac pod koniec 2016 roku. Wlutym 2017 roku zaczelo mnie meczyc gardlo. Dostalam antybiotyk - niestety nie zadzialal. Chodzilam od lekarza do lekarza. Lekarz przypuszczal problem z zoladkiem - dostalam na 10 dni pantoprazol i wszystko bylo ok..niestety lekarz nie dokonca mnie poinformaowal ze nie mozna ich tak odrazu odlozyc i sie zaczelo :( bol gardla powrocil i stan zdrowia sie pogorszyl

Antybiotykoterapia która jest zalecana na ból gardła raczej nie była najlepszym wyborem dokonanym przez lekarza prowadzącego, szczególnie jeśli ich przyjmowanie nie było pełne.
Najlepiej udać się do specjalisty, który pokieruje Panią na dokładne badania diagnostyczne, a także zapraszam na konsultacje dietetyczne (np. drogą online), które pomogą w weryfikacji Pani żywienia oraz umożliwią poprawę samopoczucia i stanu zdrowia.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)

Witam,
co to znaczy "lekarz przypuszczał" nie było gastroskopii ???
Powinna Pani niezwłoczniezrobić takie badanie.
Radziłbym też udać się do psychoterapeuty, bo istnieje możliwość,
że to wszystko ma podłoże nerwowe.
Pozdrawiam