Wizyta u psychiatry z podejrzeniem anoreksji

Witam , w srode mam wizyte u psychiatry ( podejrzenie zaburzen odzywiania, anoreksja) chcialabym spytac jak bedzie wygladac rozmowa czy beda mnie miezyc,wazyc? Czy moge dostac skierowanie do szpitala ? Nie wiem czego mam sie spodziewac. Mam 18 lat, wzrost 155 waga 38/37

Lek. Tomasz Budlewski

raczej tak beda mierzyć wazyc itp ale przede wszystkim rozmowa. szpital - jezeli bedzie taka konieczność.

Będzie ważenie, będzie mierzenie, bedzie rozmowa na temat samej choroby, ale także tego jaki masz styl bycia, czym się zajmujesz, jak się zachowujesz wśród rówieśników, rozmowa o szkole i o domu. Pytania będą bardzo ogólne. Hospitalizacja jest uzależniona od stopnia wyniszczenia Twojego organizmu - sądząc po Twojej wadze przy wzroście 155 cm jest wysoce prawdopodobne. Pozdrawiam