Wpływ dzieciństwa na aktualne życie

Mam 30 lat.Od kiedy pamiętam w domu rodzinnym zawsze były awantury, uciekania po nocach itd itd. Mam już swoją rodzinę. Mam fajnego męża dziecko wszystko czego do szczęścia jest potrzebne ale nie jestem wogole szczęśliwa? Czy ten stan może być spowodowany moim dzieciństwem????

Istnieje takie prawdopodobieństwo, że w dzieciństwie cały czas spodziewała się Pani tych awantur, nie czuła się bezpieczna i nie otrzymała odpowiedniej opieki jako dziecko. Stąd mogą wynikać dzisiejsze problemy. Zachęcałabym Panią do kontaktu z psychologiem lub psychoterapeutą, by przepracować z nim dzieciństwo i pomóc Pani odzyskać wiarę w siebie i poczucie szczęścia.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Bardzo prawdopodobne, że okres dzieciństwa ma na to duży wpływ. Podobnie odczuwa to wiele dorosłych osób, które w dzieciństwie doświadczały przemocy domowej.
Proszę zgłosić się do psychoterapeuty w swojej okolicy.

Pozdrawiam!