Wybaczenie po kłamstwie

Hmmm sklamalam pewnie dlatego iż bałam się reakcji gdy nawet powiem prawdę mam takie wrażenie iż zaraz wybuchnie fala złych emocji ;/ ponieważ raz już tak było i poprostu się zawiodłam ( byłam wtedy mega poniżana) dlatego wynikło to kłamstwo wiem że źle zrobiłam strasznie tego żałuję ;/ lecz rodzic wyraźnie powiedział iz nie ma mi nic do powiedzenia i nie wybaczy mi w ogóle ;-/ Jakie jest wyjście z takiej oto sytuacji ?pozdrawiam ;)

Dzień dobry,

proponuję porozmawiać szczerze jeszcze raz z rodzicem/rodzicami i przedstawić jemu/im swój punkt widzenia. Szczera rozmowa może rozwiać wątpliwości i pomóc osiągnąć jakieś satysfakcjonujące obie strony porozumienie.

Z poważaniem.
Adam Zajączkowski