Wybuchanie złości u męża

Dobry wieczor. Co mam robic. Mamy rocznego synka. Maz ciagle powtarza ze maly fo denerwuje. Wkurza sie na niego o byle co. Przez to ciagle sie klocimy. Chcialam z nim pojsc do psychologa ale bezskutecznie. Strasznie wybucha nerwami. Myslalam zebysmy z synkiem odseparowali sie od niego. Czy to jedyne rozwiazanie? :(

Dzień dobry.

Napisała Pani dwa posty, w którym nieco odmiennie opisuje Pani swój związek. Z poprzedniego wynika, że Pani mąż nie jest ojcem dziecka oraz, że nie czuje potrzeby rodzinnego życia. Być może z tego właśnie powodu nie odczuwa psychicznej więzi z dzieckiem? Wbrew pozorom bycie rodzicem "zastępczym" nie jest proste i wymaga dojrzałości i świadomości.
Skoro mąż nie jest zainteresowany konsultacją z psychologiem, może Pani skorzystać z niej sama - po pierwsze, aby spróbować zrozumieć swoje relacje z mężem i dzieckiem oraz - po drugie - nauczyć się radzić sobie z trudnymi sytuacjami wynikającymi właśnie z tych relacji.

Pozdrawiam.

Niestety ale to tylko Pani moze stwierdzić czy jedyne. Proszę z nim porozmawiać. Proszę przedstawić mu swój punkt widzenia - postawić ultimatum - zaczniesz panować nad nerwami (np. u terapeuty lub samodzielnie) lub odseparuję się.

Proszę poczynić jakieś kroki aby nie zaszkodzić sobie i dziecku.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
ZAPRASZAM NA
http://psychopedagog.eu

POLUB NAS NA FACEBOOK'u
http://facebook.com/psychopedagogeu