Wybudzenie w nosy i godzinie 3.30

Od jakiegos czasu co noc budzę się o 3.30, prawie w tym samym czasie i nie mogę już zasnąć. Rano boli mnie z nie wyspania głowa i mam napuchniete oczy. Jaka tego jest przyczyna?

Warto zastanowić się nad tym, co dzieje się ostatni w Pani/Pana życiu. Co jest stresującego, trudnego, skąd mogą płynąć jakieś obawy lub na co się czeka? Może doszło w ostatnim czasie do jakiejś ważnej zmiany w pracy lub rodzinie. Rozumiem, że to bezsenność, a o na jest najczęściej oznaką stresu, który może dać o sobie znać, kiedy organizm jest zrelaksowany.
Ponieważ ciężko jest normalnie funkcjonować z bezsennością proszę rozważyć konsultacje u psychoterapeuty, jeśli samemu trudno będzie znaleźć przyczynę i sobie z nią poradzić.

pozdrawiam

Jarosław Żukowski
Pracownia Integra

Witam Pana
Czasami jak mamy dużo stresu, napięcia, trudnych sytuacji w życiu to nasze ciało zaczyna dawać nam subtelne znaki "zwolni", "pomyśl". W Pana przypadku może być podobnie. Zalecałabym wizytę u psychologa, porozmawianie na temat bieżącej sytuacji i zastanowienie się z specjalistą na temat przyczyn takiego stanu.
Anna Suligowska