Wydalanie gazów podczas orgazmu

Witam. Podczas stosunku, kiedy dochodzę do orgazmu zaczynam puszczać bąki (nie z pochwy). Czy to normalne? Staram się unikać produktów gazopędnych. Jest to bardzo krepujące i nie wiem co mam robić.

Taka jest fizjologia...
Zdarzają się jeszcze bardziej krępujące wydarzenia, jak mikcja, defekacja czy nawet drgawki padaczkowe ( u osób chorych na epilepsję).
Dźwięki z pochwy oraz z kiszki stolcowej mają prawo się zdarzać.
Na te drugie dieta ma wpływ.
Można spróbować preparat Espumisan, w aptekach przeważnie prosza o receptę, ale nie zawsze.
Proszę uważnie przeczytać ulotkę leku.
Pozdrawiam i życzę "luziku" w aktywności seksualnej JW