Wymiotowanie po jedzeniu u chłopaka

Witam ! Mój chłopak ma problem z wymiotowaniem po jedzeniu. Ma 20 lat. Wymiotuje około 5 razy dziennie , je bardzo szybko , duże ilości ,prawie można powiedzieć ze połyka w całości . Z początku myślałam , że to powód tych wymiotów ale chyba aż taka ich częstotliwość nie była by spowodowana tylko tym ? Potem pomyślałam o bulimii ale on nie wymusza wymiotów, występują one samoistnie, razem z bólem brzucha po każdym jedzeniu. On nie chce iść do lekarza, więc pierw zapytam tu co to mogłoby być ?

Mgr Martyna GorczyĹska

Mam zdecydowanie za mało informacji. Przyczyn może być bardzo dużo. Poza tym na odległość nikt nie podejmie się diagnozy Pani partnera. Jedynym sposobem jest porozmawianie z nim i przekonanie, że wizyta u lekarza jest naprawdę konieczna

Witam Panią,

Informacje, które Pani podaje są niewystarczające aby postawić diagnozę. Konieczna jest wizyta u lekarza. Proszę przekonać do tego chłopaka ponieważ sprawa wygląda poważnie. Przyczyn dolegliwości może być wiele.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk