Wyrzuty sumienia w związku

Dzień dobry, mam 20 lat byłam od dwóch lat w związku, zaręczyłam się, bardzo zaangażowałam się w związek, rozwijałam swoje pasje i wspierałam swojego partnera w jego zainteresowaniach, starałam się dawać mu wszystko czego potrzebuje, pomogłam mu wiele razy w życiu, uratowałam, ale on tego nie docenił, ja zaczęłam być coraz bardziej chłodna, teraz zostawił mnie pod wymówką tego, że źle go traktuje, nie umiem sobie z tym poradzić, dodatkowo zaczęłam sie obwiniać, jak moge sie z tym uporać?

Witaj,
Najwłaściwiej byłoby poznać problem od tej drugiej strony i w tym celu możesz skorzystać z form terapii,także indywidualnej,w połaczeniu z technikami dialogu czy np.ustawień waszego związku.Na pewno jest to okazja do odciążenia siebie samej z poczucia wykorzystania.
Polecam i pozdrawiam.

Witam,
myślę, ze warto w takiej sytuacji pomyśleć o indywidualnej konsultacji u psychologa, przemyśleć swoją postawę w związkach, dokładnej się jej przyjrzeć, to chyba byłoby dla Pani w tej chwili najważniejsze.
Pozdrawiam.