Z jakiej przyczyny mogą mogą pojawiać się te objawy?

Witam mam pytanie, zacznę od tego że zawsze nie lubiłam zostawać sama w domu a mam już 24 lata i dziecko, od jakiś 7 miesicy męczy mnie kołatanie serca bez żadnej przyczyny przy tym uczucie silnego strachu, czuję jak. Serce wali, starsznie się wtedy boje ze umrę, napada mnie lęk ogarmony, czasami mam suchość w ustach, trudno mi się wyslowic, ciągle myślę tylko gdy wstane czy znowu będę się tak czuła i nie mogę przestać o tym myśleć, przy tym napadzie strachu obkewaja mnie poty, czasami kręci ki się w głowie, pisk w uszach przy zasypianiu. Pomocy.

Hipotezą, którą warto rozważyć przy opisywanych przez Panią objawach jest lęk napadowy. Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem lub psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym, aby po ewentualnym potwierdzeniu tego przypuszczenia wdrożyć oddziaływania psychoterapeutyczne.