Zaburzenia pamięci u kobiety

jestem wykończona.mieszkam od mam 300 km.mam kontakt tel.mama twierdzi ze jej sie ciągle ktoś włamuje .co tydz. zmienia zamki. w urzędach się awanturuje.do mnie nie chce przyjechać bo boi sie ze ja zamkne.co moge zrobić? jestem wykończona .mam córke musze pracować.jak mam ją oddać na leczenie wbrew jej woli?

Są tez ośrodki pomocy społecznej, można zamówić opiekunkę. Porozmawiać z jej lekarzem rodzinnym na temat stanu zdrowia mamy, zgłosić się z mamą do psychiatry, być moze zaczęła na coś chorować.