Zaburzenia snu i koszmary senne

Dzien dobry mam pytanie apropo moich snow bardzo czesto mam tak ze jezeli cos mi sie przysni podczas snu czuje ze to jest zly sen ale jak sie budze to go nie pamietam i jest i smutno i mam dziwne leki i uczucie ze cos sie zlego stanie co robic prosze o pomoc

Witam
Najwyraźniej dzieje się coś z Panią ważnego co odzwierciedla się w snach, może jakieś ważne zmiany dzieją się ostatnio w Pani życiu? Warto się zastanowić co może budzić lęk ostatnio w Pani życiu. Co do snów to warto się im przyjżeć, bo w nich często zawarte jest wiele informacji na temat tego co faktycznie czujemy, czego sie boimy a czego nie jesteśmy w stanie dopuścić do świadomości. Jeśli nie pamięta Pani swoich snów, to proponuję, żeby zaraz po przebudzeniu próbowac się na nich skupić, może cos sie jednak przypomni. Generalnie śnią się nam rzeczy które z jakiegoś powodu nie moga być przez nas przerzyte na jawie, treści które są bardzo poruszające.
Pozdrawiam
Agnieszka Skawińska