Zainteresowanie kozakami u chłopaka

Witam, Moj chłopak bardzo uwielbia kozaki. Nie tylko na mnie. Lubi także w nich chodzić, co wiecej lubi w nich chodzić po blocie. Kłamie cały czas na ten temat, ze tego nie robi( a obiecał sie zmienić) .... Czy można mu jakos pomoc ? Dodam ze nie akceptuje tego od chwili, gdy sie dowiedziałam. Pozdrawiam

Witam. Powinna Pani szczerze porozmawiac z chłopakiem i ustalić czy ubieranie kozaków jest rodzajem niewinnej zabawy czy może aktywnością związana z pobudzeniem seksualnym. Jeśli mamy do czynienia z ta druga sytuacja wskazany jest kontakt z psychologiem.