Załamanie po urodzeniu dziecka

od 7 msc poszłam na zwolnienie, zajmowałam się synkiem. Było pięknie, wszystko mi się chciało, super kontakt z dzieckiem, cieszyłam się że będę mieć drugie, choć martwiłam się jak sobie poradzę. Urodziłam i wtedy po miesiącu się załamałam totalnie. Tak się przejmowałam wszystkim, miałam lęk że nie dam rady, że nie wykarmię dziecka piersią (choć wszyscy potrafią, a ja nie brałam pod uwagę innej opcji). Byłam wykończona, jak tu ugotować, co kupić takioe problemy mnie wykończyły. Poszłam do psychia

W przypadku depresji oprócz farmakoterapii konieczna jest psychoterapia, która pozwoli poradzić sobie nie tylko z objawami, ale także z ich przyczynami. Pozwoli na zmianę, która jest konieczna. Zachęcam do umówienia się z psychologiem, psychoterapeutą.