Zastosowanie detoksu płynnego

Witam. Chciałabym zrobić od poniedziałku detoks płynny. Od 2 tygodni zaczęłam zdrowe odżywianie żeby się do niej tego przygotować. Chce żeby detoks trwał 7 dni. Moje pytania: z których warzyw najlepiej zrobić soki? Sokowirówką czy wyciskarką?Ile razy na dzień pić soki i w jakich ilościach?

Stosowanie takich "detoksów" nie ma najmniejszego sensu. Jest Pani bardzo młoda, potrzebuje Pani energii w postaci węglowodanów, białka dla celów regeneracyjnych i tłuszczu dla prawidłowej pracy m.in. hormonów. Same soki przez 7 dni to żadne oczyszczenie tylko wielkie osłabienie organizmu. Odradzam.