Zazdrość o drugą połówkę

Witam. Moj problem polega na tym ze jestem zazdrosny o moja druga polowke. Najgorzej jest wtedy gdy moja druga polowka pisze z kims innym np. na facebooku. Wtedy juz mam mysli ze ktos jest wazniejszy odemnie lub ze juz mnie zdradza. Jak odpedzic te glupie mysli? Ja naprawde juz cierpie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spokojnie porozmawiać ze swoją dziewczyną. Na pewno na spokojnie wszystko wytłumaczy. Jeżeli to nie pomoże proponuje wybrać się do psychologa.

Warto przyjrzeć się, czy podejrzenia rzeczywiści wynikają z zachowania dziewczyny, czy raczej z niepewnego poczucia własnej wartości lub zaniżonej samooceny i poczucia bezpieczeństwa? Z tymi ostatnimi warto zgłosić się do psychologa i przepracować te tematy zanim trudności nasila się i uniemożliwią satysfakcjonujące funkcjonowanie w relacji.