Zdrada męża z własną bratową

Mój mąż zdradzał mnie przez ponad rok ze swoją bratową a moją szwagierką, która na dodatek mieszkała w tym samym domu za ścianą i udawała moją przyjaciółkę. On twierdzi że nie było tam uczucia, ona mu się nie podobała a nawet jej nie znosił. Robił to podobno bo się nadarzała okazja.

Nie zadała Pani żadnego pytania... Nie napisała nic o tym, jak przeżywa zaostniałą sytuację. Trudno zatem odnieść się do Pani wpisu, poza wyrażeniem współczucia i braku zrozumienia dla -conajmniej śmiesznych - tłumaczeń Pani męża.