Zerwanie zaręczyn a powrót do partnera

czy jechac do bylego narzeczonego?sama z nim zerwalam po zareczynach.minal rok a ja nadal tesknie za nim i go kocham .ciagle mysle o nim.wiem gdzie mieszka ale nie mam z nim od tamtej pory kontaktu.bardzo bym chciala z nim byc.niemam jego tel.od tamtej pory jestem sama tylko ze mam dziecko .pojechac do niego czy nie ?prosze o rade wiem ze to prwadziwa milosc .

Witam,

Co stoi na przeszkodzie, aby się z nim spotkać? Brak jego telefonu? Kiedyś ludzie nie mieli telefonów a jakoś się komunikowali. Można popytać znajomych o tel., nawiązać kontakt poprzez portal społecznościowy np.: Facebook lub pojechać do niego. Podejrzewam, że nie brak telefonu może być problemem, ale myśli, które przychodzą Ci do głowy i lęk przed tym, że może Cię odrzucić. W twojej głowie mogą być różne domysły. Nie odwlekaj tej wizyty, zaplanuj sobie konkretny dzień i spróbuj się z nim skontaktować.
Życzę odwagi.
Pozdrawiam
Milena Goncerz

Takie spotkanie mimo wszystko lepiej najpierw ustalić i uzyskać zgodę. Jest to ważne, by się spotkać się z bolesnym odrzuceniem czy skonfrontować z rzeczywistością, która może być już zupełnie inna (chłopak jest w innym związku czy małżeństwie).

Witam.
Również uważam, że warto lepiej skontaktować się wcześniej niż jechać bez uprzedzenia. Minął rok od rozstania. W tym czasie nie mieliście Państwo kontaktu, wiele mogło się wydarzyć. Nie wie Pani jak wygląda aktualne życie dawnego partnera, czy życzy sobie dalszego kontaktu i spotkania. Z czystej troski o samą siebie i ochrony przed ewentualnym bolesnym rozczarowaniem, na początek może lepiej poszukać innej formy kontaktu (np. facebook).

Pozdrawiam,
Marta Molenda
https://psychologmolenda.pl