Złe samopoczucie w wyniku zmiany pogody

jak w naturalny sposob mozna zapobiec zlemu szmopoczuciu na zmieniajaca sie pogode?{sennosc,brak koncentracji,znuzenie} dziekuje

Jeśli jest to rzeczywiście tylko kwestia pogody, można zastosować inne skuteczne ( w Pani konkretnym przypadku) metody poprawiania nastroju i funkcjonowania. Mogą to być techniki relaksacyjne, zmiana diety czy aktywności, organizacja drobnych przyjemności w ciągu dnia, ograniczenie stresu itp. Jeśli jednak (co bardziej prawdopodobne) problem leży głębiej, warto porozmawiać z psychologiem. Odnalezienie rzeczywistych, emocjonalnych przyczyn trudności pozwoli na poradzenie siebie z nimi.

Witam.Uważam że dobrze aby przyjrzala się sposobom spędzania dnia i dbanie o siebie.Warto zastanowić się nad ćwiczeniami fizycznymi, nadmiernym stresom i zbilansowana diecie.Jeśli dba Pani o siebie w wystarczającym stopniu warto udać się na konsultacje z psychoterapeutą aby wykluczyc objawy depresji.Jeśli będzie taka konieczność psychoterapeuta zaproponuje psychoterapię.Pozdrawiam