Zmniejszanie porcji pożywienia partnerowi

witam potrzebuje pomocy w zakresie odzywiania maz jest na diecie a ja mu w tym przeszkadzam boje sie ze wroci do wagi 78 kg,kiedy byl dla mnie aseksualny maz jest na diecie gdize ma rozpisane posilki w gramaturach np 100gram kurczaka to ja robie 130gram tak zeby po obrobce bylo 100 prosze o pomoc to jest silniejsze ode mnie staram sie z tym walczyc,ale nieraz polegam tel 605513927
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Kampanie antynikotynowe - czy są potrzebne?

Witam,
Tego rodzaju zachowanie bardzo łatwo stanie się zarzewiem nieuczciwej gry między wami i wzajemnego podważania swojej atrakcyjności ,więc powiniście skorzystać z zewnętrznej pomocy,zanim wzajemnie zaczniecie działać przeciw sobie .Najczęsciej powodem takich gier jest lęk związany z własną niską samooceną ,która pod wpływem wzrostu atrakcyjności partnera zostaje dodatkowo poddana wątpliwościom.Zrób więc porządek ze sobą a wówczas będzie Cię cieszyć jego ładna sylwetka.Inaczej działasz zniechęcająco.
Pozdrawiam serdecznie

Psycholog z uprawnieniami psychoterapeuty i mediatora.
0

Warto przyjrzeć się swojej motywacji do "sabotowania" działań męża. Być może są jakieś trudności i zahamowania w relacji? Zachęcam do spotkania z psychologiem.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy