Związek z 20 lat starszym partnerem

witam. mam 22 lata i faceta o 20 lat starszego. czy taki zwiazek to cos normalnego? mieszkamy razem od 2tygodni i z dnia na dzien dogadujemy sie lepiej. jest dobrze. nie wstydze sie tego przed ludzmi, a wrecz mam ochote sie nim chwalic. jest dojrzaly, nie to co moi rowiesnicy i bardzo kochany. czy z czasem moze zmienic mi sie podejscie?

Dzień dobry, zachęcam panią do odpowiedzenia sobie na pytanie dlaczego pani o to pyta Czy to coś normalnego? jak gdyby jednak miała pani jakieś obawy, że coś jest nie tak. Pozdrawiam