Zwiększone libido u 18-latki

Witam , Mam 18 lat i od ponad dwóch tygodni moje libido i popęd seksualny jest ogromnie wysoki mogę powiedzieć że ekstremalnie wysoki Nigdy nie odczuwałam tak wysokiego popędu , podczas rozładowania popędu przy masturbacji towarzyszą mi silne orgazmy które mnie zaniepokoiły ponieważ przy orgazmie a dokładnie przy skurczach odczuwam lekki lecz przyjemny ból ? czym jest to spowodowane , zawsze gdy się masturbowałam nie odczuwałam bólu może ma to znaczenie moje ślinę libido ?

Proponuję wizytę u lekarza ginekologa będącego jednocześnie seksuologiem. W Poznaniu sa dwie takie specjalistki: Panie dr Jarząbek i dr Ewa Kucz.
Pozdrawiam. JW

Wskazana konsultacja ginekologa- endokrynologa, być może neurologa- nagłe zmiany w naszym zachowaniu czasem mają przyczyny związane z funkcjonowaniem OUN, a potem seksuologiczna. Pozdrawiam