Życie po rozwodzie

Jak zacząć żyć po rozwodzie ja nie potrafię nie umiem moję życie się zakończyło zaliczyłam porażkę życiową mam dzieci nie umiem żyć nie chcę nie potrafię zapomnieć nie mogę nic nie ma sensu i jest coraz gorzej

Witam. Proszę Panią, rozumiem Pani emocje i współczuję. Proszę pamiętać, że ma Pani dzieci i należy o nie zadbać, dać miłość, czułość, poczucie bezpieczeństwa. Jest Pani rodzicem, a wiec autorytetem dla swoich dzieci. Zapewne wie to Pani, jednak nie ma sił, żeby sprostać tej roli. Cierpi Pani zraniona duma, czuje się Pani winna, ma Pani poczucie krzywdy, zawiedzonych nadziei... Mąż stanowił o całości rodziny. Nie wiem czy Pani pracuje czy nie, czy ma Pani przyjaciół, dobrych znajomych, rozumiejącą rodzinę. Tego wszystkiego teraz Pani potrzebuje. Wsparcia i pomocy. Otrzyma ją Pani po zgłoszeniu się do psychologa lub na psychoterapię. Warto poszukać własnego poczucia wartosci i znaleźć nowy kierunek życia. Życie na pewno dla Pani sie nie skonczyło, tylko teraz tak Pani to wydarzenie interpretuje. Pozdrawiam