Żywienie podczas fazy wychodzenia z anoreksji

Witam wychodze z anoreksji waze 44 kg przy wzroscie 157cm. Prosze mi podpowiedziec co i jak jesc aby utrzymac wage i nie spadac z niej? Pije po 2 nutridrinki plus 3 x dziennie calogen. Jem sporo chałwy bo poprostu ja lubie. Jem duzo orzechow wloskich.Sniadanie zupa mleczna plus kanapki.Obiad zupa plus drugie danie ziemniaki,mieso i surowki z burakow. Na kolacje kanapki z wedlina.Choruje na celiakie i nietolerancje laktozy.Czesto miewam wzdecia po owocach i warzywac.Prosze o pomoc.Dziekuje;)

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Witam,

przy wychodzeniu z anoreksji bardzo ważna jest pomoc specjalistów: psychoterapeuty, lekarza internisty, a także dietetyka. Myślę, że dietetyk mógłby pomóc Pani skomponować dietę odpowiednią do Pani stanu zdrowia oraz preferencji.

Pozdrawiam.