Żywienie przy niedoczynności tarczycy i insulinooporności

Witam, Choruję na niedoczynność tarczycy oraz na insulinooporność. Od miesiąca spożywam produkty o niskim ig oraz dużo ćwicze. Chciałabym jednak się dowiedzieć ile gram powinien mieć każdy z posiłków,ponieważ w ten sposób łatwiej byłoby mi kontrolować ilość spożywanego jedzenia. Zgodnie z zaleceniem lekarza powinnam także schudnąć dlatego ważne jest dla mnie to by spozywać odpowiednią ilość jedzenia i chudnąć.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

wskazaną ilość produktów wyliczy Pani dietetyk po badaniu składu ciała i wywiadzie żywieniowym, proszę pamiętać również o diecie w niedoczynności tarczycy gdzie niewskazane są produkty wolotwórcze.

Pozdrawiam