Agresja wobec obcych

Strasznie sie denerwuje gdy tylko kolo mnie pojawiaja sie inne osoby,nie dotyczy to rodziny lecz obcych ludzi np.na przystanku gdy podejdzie osoba dwie czuje sie nie swojo gdy podejdzie wiecej czuje sie strasznie osaczona zaczynam sciskac rece wydaje mi sie ze wszyscy na mnie patrza,w autobusie rowniez gdy ktos kolo mnie usiadzie odrazu sie denerwuje sciskam torebke ruszam nogami fatalnie czuje sie w duzych skupiskach ludzi i wydaje mi sie ze kazdy na mnie patrzy,obgaduje,smieje sie,krytykuje.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Zdenerwowanie w otoczeniu obcych ludzi, stres, lęk, poczucie zagrożenia są objawami, które mogą sugerować fobię społeczną. Jednak wiarygodna diagnoza drogą internetową nie jest możliwa, dlatego powinnaś skonsultować się ze specjalistą, który przeprowadzi dokładny wywiad i znajdzie przyczyny Twojego samopoczucia.
Pozdrawiam