Agresywne zachowanie, kradzieże, brak szacunku do innych i zaburzenia emocjonalne u nastolatki

witam mam bardzo duzy problem z corka ma ona 15 lat a wydaje mi sie ze ma zaburzenia emocjonalne jest bardzo wulgarna agresywna niema szacunku do innych ludzi zneca sie nad mlodszymi dziecmi kradnie w domu nauczycieli miesza z blotem siega po alkohol interesuje sie starszymi mezczyznami po 25-28 lat byla w osrodku socjoterapeutycznym ale ze wzgledu na to ze niechciala tam przebywac musialam ja z tamtad zabrac ale z dnia na dzien jest coraz gorzej prosze o pomoc bo juz niewiem co mam robic

Dzień dobry.

Z Pani opisu wynika, że sytuacja jest bardzo poważna i wymagająca interwencji i pomocy. Sugerowałbym pilną konsultację w Młodzieżowym Ośrodku Konsultacji i Terapii przy ul. Włókienniczej 7 bądź skorzystanie z pomocy poradni psychologicznej
(np. http://www.alteregoporadnia.pl/)

Pozdrawiam życząc powodzenia i wytrwałości.