Anoreksja przy jedzeniu jabłek

Czy owocami można się bezkarnie objadać i nie ty? Tak się właśnie zastanawiam, bo na wszystkich stronach internetowych jest napisane że nie, bo zawierają dużo cukrów prostych, wszystko w umiarze itd. A tym czasem moja mama wpadła w anoreksję przez nic innego jak jabłka!!! I nie jadła ich jednego dziennie, a nawet 5,6....jadła jak była głodna. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ;)

Bardzo ważna jest zbilansowana dieta, bogata we wszystkie składniki odżywcze a nie tylko w jedną ich grupę. Nie można jeść tylko jabłek i uważać,ze wzystko jest ok. Jeżeli Pani mama nie podjęła leczenia, to polecam jak najszybciej namówić ją na podjęcia psychoterapii anoreksji. Pozdrawiam

Witam miło, przyczyny anoreksji tkwią w psychice , nie sądzę więc aby jedzenie jabłek było przyczyną anoreksji.
Jeżeli mama je tylko jabłka, to może się po prostu odchudza ?
Pozdrawiam serdecznie