Atak zaburzenia świadomości i uczucie oddalania od ciała

Witam. Mam 26 lat,kobieta. Ostatnio mialam taka sytuacje, ze w podczas zwyklego siedzenia w domu nagle ogarnial mnie dziwny stan. Jakbym potrzebowala powietrza, i nie byla soba. Fizycznie mialam wrazenie oddalenia od ciala, moj narzeczony wydawal mi sie jakims diablem ktory zaraz cos mi zlego zrobi. Wydawalo mi sie tez ze zaraz strace kontrole nad swoim cialem i skocze z tarasu..Pierwszy raz ogarnal mnie taki jakby strach, fizyczny i psychiczny jakbym byla szalona. Prosze o odpowiedz.

Dzień dobry!

Ważne, aby porozmawiać o tym wydarzeniu, a także o Pani ogólnym nastroju, kondycji, stanie zdrowia (obecnie i wcześniej, w całej historii życia) itp. w osobistym kontakcie. Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry i/ lub psychologa np. w Poradni Zdrowia Psychicznego w swoim mieście.

Pozdrawiam!