Bezsenność, płaczliwość, uzależnienie męża...

Dzień dobry. Jestem 44-letnią kobietą, od kilku lat cierpię na bezsenność, płaczliwość, potliwość, duże łaknienie. Stresy w pracy i w domu doprowadzją mnie do furii. Mąż mój od kilku lat nadużywa alkoholu, jest agresywny i niemiły, nic nas nie łączy od kilku lat, mieszkamy tylko pod jednym dachem. Non stop jestem zmęczona albo nadpobudliwa. Krzyczę na domowników, nic nie sprawia mi radości. Rok temu pochowałam ojca, od tej pory walczę w sądzie o spadek, więc stresu mi nie brakuje. Leczę się na tarczycę, mam całkowitą niedoczynność. Jestem po operacji woreczka żółciowego, mam nadciśnienie, stosuję hormonalną terapię zastępczą, walczę z nietrzymaniem moczu i astmą. Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję.

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu

Miłość od pierwszego wejrzenia częściej przytrafia się mężczyznom

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Najlepszą pomoc uzyska Pani w poradni leczenia uzależnień. Proszę pytać o terapię dla żon osób uzależnionych. Może Pani uzyskać wsparcie w terapii grupowej, indywidualnym kontakcie z terapeutą oraz lekarzem psychiatrą. W takiej poradni dowie się Pani o swoich możliwościach prawnych. Zgłaszane problemy wskazują na konieczność uzyskania kompleksowej pomocy.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy