Bezsenność, złość, agresja i narastająca frustracja

Witam. Trochę krępuję mnie ta sytuacja, ze muszę prosić o pomoc, bo zazwyczaj radzę sobie ze sobą. Niestety ostatnie zdarzenia mnie przerosły.Na skutek załamania się mojego bardzo aktywnego do tej pory życia zawodowego nie potrafię poradzić sobie z problemem. Od miesiąca nie mogę spać, a moja złość i agresja jest potężna - nie poznaję się. W Warszawie wizyta u lekarza psychiatry najbliżej na NFZ za pół roku. Czy jest jakiś sposób, żeby radzić sobie samemu z narastającą frustracją ?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Wspomniałaś, że załamało się Twoje aktywne życie zawodowe i z tego powodu narasta w Tobie frustracja. Mogę wnioskować, że do tej pory najważniejszym aspektem Twojego życia była właśnie praca. Warto więc byś znalazła, chociaż na jakiś czas inną dziedzinę życia, w której będziesz mogła się realizować, która da Ci poczucie spełnienia i satysfakcji. Może masz hobby, na które wcześniej brakowało czasu?
Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Sugeruję śmiało sięgnąć po pomoc osobiście, do Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Warszawie, gdzie bezpłatnie i całodobowo, przyjmujący tam specjaliści udzielą Panu ewentualnie potrzebnej pomocy i potrzebnych wskazówek.

Z przesłaniem zwyczajnej pomyślności,
Irena Mielnik-Madej