Brak akceptacji partnera po alkoholu

Mam 31 lat, od czterech zyje wspolnie z moim chlopakiem lat 29. Mieszkamy razem w jego mieszkaniu i przynajmniej dwa razy w tygodniu szczegolnie po alkoholu każe mi opuszczać jego mieszkanie twierdzi jaka jestem beznadZiejna po prostu równa mnie z ziemia. Gdy następnego dnia wywoze swoje rzeczy on twierdzi że mnie kocha i nie pozwala mi odejść. Ostatnio dokłada stwierdZenie że nigdy się że mna nie ozeni bo jego rodzina mnie nie akceptuje. Proszę o pomoc

Dzień dobry. Zastanawiam się jaki jest powód, że nadal Pani pozostaje w tym związku. Pani partner średnio dwa razy w tygodniu się upija, dodatkowo Panią obraża, mówi Pani, że się z Panią nie ożeni bo jego rodzina Pani nie akceptuje (tak jakby rodzina decydowała a nie on) - z tego wynika, że Partner właściwie nie tylko Panią deprecjonuje kiedy jest pijany ale również na trzeźwo. Proszę sobie szczerze odpowiedzieć na pytanie - dlaczego Pani w tym związku pozostaje? Pozdrawiam.