Brak efektów odchudzania pomimo diety i ćwiczeń

wyliczyłam swoje cpm i ppm, 163 cm , 80kg, kobieta,siedzący tryb życia. mam dietę redukcyjną 1800 kcal-białko84g,węglowodany215g,tłuszcze66g.Od 2miesięcy uprawiam aerobic po 50 minut 2x w tygodniu, do tego 3x w tygodniu jeżdżę po 30 minut na rowerku stacjonarnym i dodatkowo kilka razy w tygodniu wykonuję tzw.dziesięciominutówki. Mam niedoczynność tarczycy,biorę letrox-50mg. NIE widzę żadnych efektów.1.Co robię źle? 2.Zwiększyć aktywność fizyczna? 3.za dużo tłuszczy? Proszę o konkretna odpowiedz

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska