Brak kontaktu ze strony partnera a rozstanie

Witam, jestem z chłopakiem pół roku, było nam ze sobą dobrze. Nie spotykaliśmy się często ze względu na odległość ale utrzymywaliśmy codziennie kontakt. Mówił,że mnie kocha,że chce ze mną być. Ostatnio umówiliśmy się,że do mnie przyjedzie,rano napisał słodkiego smsa a po odp na niego zamilkł i jest tak już od tygodnia. Nie odp,nie odbiera tel. Wiem tylko tyle,że kiedy miał u mnie być spotkał się z kolegami a jemu nic nie jest. Co może być powodem takiego zachowania? Kocham Go. Nie wiem co robić.

Może warto go o to po prostu szczerze porozmawiać? Jasność i szczerość w komunikacji bardzo często ułatwia nam działanie. Zamiast żyć nadzieją, która nie ma szansy na realizacje, będzie Pani wiedziała jak dalej budować swoje życie. Opowiedzenie o swoich uczuciach, oczekiwaniach daje szanse na ich realizację. Lub- jeśli takiej szansy nie ma- na rozpoczęcie czegoś innego. Trwanie w oczekiwaniu i bezruchu jest jednym z najtrudniejszych i przysparzających najwięcej cierpienia doświadczeniem.