Problemy w związku na odległość i nadzieja na odbudowanie relacji

Moja historia zaczyna się dość dziwnie z końcem maja poznałam pewnego mężczyznę z którym byłam ok 3 miesięcy, jednak dzieliła nas spora odległość 190 km, która była tymczasowa do czasu kiedy nie skończę studiów (okres roku), jednak z końcem wakacji zaczęły się kłótnie, powiedział mi że odległość go przerosła i że już tak nie daje rady, pokłóciliśmy się, następnego dnia dowiedział się o tym , że spotykam się z byłym chociaż to nie było prawdą. Chciał przyjechać, porozmawiać jednak ja już nie chciałam. Dzisiaj prawie od pół roku nie mamy ze sobą kontaktu, jednak wiem ,że nie ma nikogo, chciałabym z nim porozmawiać, Załapałam się na staż w jego mieście.. , od września go nie widziałam.. Jednak nie wiem czy istnieje jeszcze cień nadziei.

Warto spróbować- szczerość, jasne mówienie o swoich uczuciach, potrzebach, oczekiwaniach, wysłuchanie drugiej strony może rzucić nowe światło na Państwa relacje i trudne rozstanie. Nawet jeśli nie doprowadzi do powrotu do siebie, to pozwoli poukładać emocje i uczucia i być może zamknąć ten rozdział bardziej pozytywnie.