Brak okazywania uczuć u dziewczyny po drugiej szansie

Witam. Otóż mam problem. Znam się z dziewczyną ponad 3 lata. Postanowilismy ze w koncu sprobujemy byc ze soba. Jestesmy w zwiazku dwa miesiące. Na początku było fajnie lecz później się zastanawiała czy że mną być bo się nie staram itd. Przekonałem ja ze się zmienię i będzie lepiej. Dała mi szansę i wiem bardzo dobrze ze się staram jak najlepiej potrafię. Lecz po tym jak "wróciliśmy" do siebie nie okazuje żadnych uczuć. Wcześniej zawsze sama z siebie dala buzi, przytuliła itd. Co to oznacza ?

Witam. Co to oznacza? To jest bardzo dobre pytanie, ale zamiast zadawać je psychologom, chyba lepiej będzie zadać je partnerce. Ona najlepiej będzie wiedziała, co chce Panu przez swoje zachowanie powiedzieć. Inną sprawą jest czy będzie chciała o tym mówić wprost... Pozdrawiam

Myślę, że pierwszym krokiem będzie rozmowa z partnerką dotycząca Waszej relacji i tego, czemu dzieje się w niej to, co się dzieje oraz szczere określenie tego, co do siebie czujecie i czego oczekujecie od siebie nawzajem w związku.