Brak zainteresowania córką i wnukiem ze strony matki

moje dzieciństwo nie było latwe ,ojciec pil a mama tez nieraz siadala z nim i pila ,teraz jestem dorosla mam swoje dziecko ,moja mama nie za bardzo troszczy się o mnie wydaje mi się ze jest trochę obojetna ,tak jakby ojciec był dla niej najważniejszy a,a problem jest taki ze ja ja traktuje tak ze martwię się o nia ,zabiegam o jej uwagę ,i jest mi z tym ciężko bo widze jak inne matki interesują się swoimi corkami ona nie potrafi do mnie zadzwonić zaptac co u ciebie.

Dzień dobry,

Proszę rozważyć SAMEJ podjęcie leczenia dla osób pochodzących z rodzin z problemem alkoholizmu - w Poradniach Leczenia Uzależnień (w ramach NFZ) są różne możliwości pomocy (terapia indywidualna/grupowa, wsparcie psychologiczne).

Dzień dobry!

Dorastanie w rodzinie z problemem alkoholowych często niesie wiele negatywnych konsekwencji w dorosłym życiu. Relacje rodzinne pozostają zaburzone.
Proszę zaopiekować się i rozważyć podjęcie psychoterapii. Zachęcam także do lektury artykułów dot. alkoholizmu i tzw. DDA.

Pozdrawiam!