Brak zainteresowania w związku

Jestem z chłopakiem od pół roku, na początku było bajecznie, potem się kłóciliśmy, miałam nawet zamiar zakończyć ten związek jednak On płakał i błagał żebym go nie zostawiała to postanowiłam dać nam szansę.było znowu OK, ale ostatnio co raz częściej On mnie irytuje nie spotykam sie z nim już tak często jak kiedyś i nie czuje takiej potrzeby. Odrzucam często jego czułości. Polubiłam Jego kolege który mówi do mnie "jak byś mnie pocałowała to bym pofrunąl do domu "ale mogą to być po prostu żarty.

Pozdrawiam.

Bajeczny czas się kończy bez względu na to z kim jesteśmy, gdy nie pracujemy nad związkiem. Pytanie, czy chce Pani związku, zaangażowania, odpowiedzialności, czy "bajecznego czasu".
Pozdrawiam.