Kryzys w związku po pół roku

Czy to normalne, że po pół roku związku następuje kryzys? Jestem z moim chłopakiem w związku na odległość i coraz częściej się nie dogadujemy. Kilka tygodni temu zaczęły się spięcia o to, że on za mało się stara rzadko mnie całuje i bardziej zależy mu na intymnych pieszczotach i seksie.Nie pomyślałabym że po takim czasie już mogą być problemy i to w takiej kwestii.

Witaj,
to bardzo ważne,że zauważasz potrzebę czułości a nie tylko zaspokajanie jego seksualnych potrzeb i że taka rola uderza w Twoje poczucie wartości,jako kobiety,człowieka itp.Niezależnie od tego,co uzyskasz w odpowiedzi od wspomnianego mężczyzny,proponuję,byś zatroszczyła się o tę zaniedbywaną część siebie samej,najlepiej w kontakcie z profesjonalistą.
Pozdrawiam serdecznie.

Trudno uogólniać. Jednak to nie czas, ale bardziej indywidualne cechy partnerów i relacji decydują o "udaniu" się związku lub też trudnościach w nim . Zachęcam do przyjrzenia się swojej relacji, potrzebom i oczekiwaniom wobec niej, a także szczerej rozmowy w atmosferze zaangażowania i aktywnego słuchania.