Spotkania z pierwszą miłością i kryzys w związku

Witam,mam problem bo jestem w związku który przechodził kryzys i w tym czasie spotkałam moją pierwsza miłosc do której na nowo odzyły uczucia,spotykalismy się przez rok spędzalismy niemalże każda chwile ze soba,poswięcałam swoja rodzinę dla niego,po jakimś czasie powiedział ze bardzo lubi mnie ale nie wiąże ze mną żadnych planów....teraz na nowo odzyły nasze relacje na stopie przyjacielskiej,ale kazde spotkanie to dla mnie trauma.Płacze,mam zmienne humory,robie głupstwa jak guwniara co mam robic

Witam,
Może dobrze byłoby zadać sobie pytanie:"czego oczekuję od siebie i od niego?" Jeśli to ten pan powiedział pani, że nie wiąże z panią żadnych planów, to może trzeba wyciągnąć wnioski i trochę zacząć szanować siebie. Nie wiem czy państwa przyjaźń jest szczera skoro pani się męczy.pozdrawiam

Proszę skonsultować się z psychologiem, który pomoże przejść przez kryzys. "Dawna miłość" wyraźnie postawiła granice, a Pani ta relacja przynosi więcej cierpienia niż pozytywnych emocji.