Budowanie wewnętrznego spokoju

Jak uzyskać pokój serca? Takie poczucie wewn. spełnienia? Na czym budować wewn. spokój?

Witam Pana
Pokój serca czy uczucie wewnętrznego spełnienia można uzyskać pracując nad sobą. Warto zmienić swój styl życia np wprowadzając więcej relaksu, sportu, warto zastanowić się nad swoimi relacjami z innymi ludźmi budując takie które dają nam oparcie. Warto otaczać się ludźmi którzy w nas wierzą i nas wspierają. Takie poczucie spokoju w środku daje również korzystanie z regularnej psychoterapii.
Anna Suligowska

Zwykle opiera się on o poczucie bezpieczeństwa i wartości, to one pozwalają się realizować, cieszyć relacjami i życiem. Jeśli potrzebuje Pan konkretnej porady,m warto konkretnie opisać trudności, z którymi się Pan boryka.