Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 4 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Całkowity brak potrzeby współżycia

Witam.Od 14-tu lat nie współżyłem z obecną partnerką,jest to spowodowane jej całkowitym brakiem potrzeby współżycia,po tylu latach walki o normalne życie seksualne,jesteśmy na etapie pieszczot jednak tylko z jednej strony,czyli partnerka pieści moje ciało wszędzie,ja natomiast mogę ją dotykać oprócz miejsc intymnych,wyczuwam u niej podniecenie,jednak w pewnym momencie mówi stop i to koniec . Sam nie wiem co o tym myśleć.Ona ma już 45 lat ja 40 i jestem jej pierwszym i jedynym partnerem.
MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu

Gdy kobieta nie ma ochoty na seks

Witam Pana !
Obniżone libido może być udziałem obu partnerów w rożnych chwilach całego życia seksualnego pary. natomiast u pana aby ten przypadek zdiagnozować i zastosować odpowiednie do państwa środki trzeba by pójść osobiście do psychologa seksuologa. Proszę nie zwlekać , porozmawiać o takiej możliwości z partnerką i skorzystać z porady osobistej w swojej okolicy.
Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0

Dzień dobry!

Nie wspomina Pan, na czym polegała dotychczasowa "walka o normalne życie seksualne". Czy korzystali Państwo z terapii partnerskiej u seksuologa oraz czy partnerka korzystała z indywidualnej psychoterapii? Zachęcam do osobistego kontaktu ze specjalistą. Zmiana i poprawa życia seksualnego zawsze jest możliwa. Uprzedzam jednak, że przy tak utrwalonych, długotrwałych trudnościach, również proces leczenia, wprowadzania zmian, pracy nad problemem może być długotrwały.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy